Papaz Büyüsü Yapımı ve Tarifi

Papaz Büyüsü ; Bağlama Büyüleri arasında en meşakkatli, en masraflı ve en etkili olan sevgiliyi geri döndürme, kişiyi veya eşi tekrar kendine bağlamak amaçlı yapılan bir tılsım çeşididir. Papaz Büyüsü kişi ile papaz arasında değil medyum ile Papaz’ın beraber ortak bir çalışma yürüterek yaptığı bir büyü çeşididir.

 

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz Büyüsü yapımı aforoz edilmiş papazlar tarafından yapılmaktadır ve muhakkak bir medyum yada hocaya ihtiyaçları vardır; çünkü beraber çalıştıkları çok güçlü bir büyüdür. İnternet sayfalarında ve bir kaç basılı kaynakta Papaz Büyüsü hakkında asılsız ve alakasız bilgiler verilmektedir. Bu bilgiler ile hiç bir şekilde başarı sağlanmaz, tam tersine kişilere zarar verebilir. Papaz Büyüleri ve Papaz Büyüsü yapımı hakkında bir çok kaynak olsa da bu büyü çeşidini Türkiye’de sadece bir kaç medyum başarılı bir şekilde yapabiliyor. Bu büyüyü başarılı ile yapabilecek medyumlar bebeklikten yetiştirilen gizli ilimleri meslek değil bir sanat haline getirmiş insanlardır.

Papaz Büyüsü Etkisi

Gücünü has  Büyüsü ve Papaz Büyülerinden alan bu tılsımın etkisi 4 ile 6 ay arasında kendisini göstermektedir. Kişiler arasında ki duygusal sıcaklıktan kuvvetlenen Papaz Büyüsü yapıldığı taktirde bozulması çok zor olan ve bu büyüyü bozabilecek çok az insan olduğunu bilmelisiniz.

Papaz Büyüsü pek çok amaca göre uygulanan ak büyü çeşitlerinden bir tanesidir. Papaz Büyüsü sadece aşk ve sevgi için değil kişinin cinselliğini, evliliğini ,iş ve kariyerini, dilini ağzını ve daha sayamadığım bir çok amaca göre yapılabilmektedir. Papaz Büyüsü yapımı kişilere göre farklılıklar gösterebilmektedir. Papaz Büyüsü çok köklü bir Papaz yöntemi olduğu için yapılış yöntemleri, tarifi ve nasıl yapıldığı yapan kişilere göre bir çok farklılık göstermektedir. Papaz Büyülerinin yapılış yöntemlerini tek bir çatı altına toplamamız yanlış olur. Çünkü özel malzemeler kullanılan bir yöntemdir.


Yayımlandı

kategorisi

, ,

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir