Bakım Yapan Hocalar

BAKIM YAPAN HOCALAR

 

Farkında olmasak da doğaüstü alemlerin gücü her daim bizimle birliktedir. Bakım çalışması bu enerjilerin üzerinizdeki etkileri tespit etmek için bakım yapan hocalar tarafından yapılır. Her insanın doğuştan gelen bir enerji alanı vardır. Bu enerjiler insanı çevrelemektedir. Kişilerin fiziksel varlıkları ile diğer alemlerde olan yansımaları bu enerji alanı sayesinde bir arada kalmaktadır. İnsanların manevi alemle olan bağının sebebi bu enerji alanı olarak bilinir. Bakım yapan medyumlar bakım çalışmalarında bu enerji alanını yakından incelemektedir. Yapılan her türlü çalışma kişinin enerji alanını etkileyeceği için bakım çalışması kişinin üzerindeki olumlu ya da olumsuz tüm işlemleri tespit eder. Bakım çalışması sırasında sadece büyüler görülmemektedir ayrıca hayatınızı derinden etkileyen travmalar, üzerinizdeki negatif enerjiler, nazar ve daha pek çok işlem bu alanda medyumlar tarafından tespit edilmektedir. Uzman medyum gerekli görürse ya da bu konuda bir talep gelirse, büyü bozma çalışmaları ile birlikte bu negatif enerjiler de ortadan kaldırılır. İnsanlar doğal yöntemlerle farkında olmadan bu enerji alanını temizleyebilmektedir. Bazı zamanlarda rüyalarla bazı zamanlarda ise ibadet ya da meditasyon yolu ile bu enerji alanı temizlenebilir. Negatif enerjilerden kendiliğinden kurtulmak mümkün olsa da buraya yerleşen bir büyü enerjilerinden arınmanın tek yolu, büyü bozma çalışmalarından faydalanmaktadır. Bakım yapan hocalar, büyü enerjisi tespit ettiklerinde, o enerji üzerinde inceleme yaparak hangi büyünün yapıldığını anlamaktadırlar. Bu işlemden sonra bozmak için gereken çalışmaları tespit etmektedirler. Bakım işlemi büyü bozma çalışması öncesi çok önemli bir yere sahiptir.

 

Bakım Sırasında Hangi Enerjiler Kullanılır?

Bakım yapan hocalar sadece kendi nefes güçlerinden yararlanmaktadır. Bu işlem tek başına herhangi bir etkiye sahip olmadığı için sadece inceleme amaçlı yapılır ve güçlü bir uygulamaya ihtiyaç duymaz. Medyumlar çeşitli ilimler kullanarak kişilerin enerji alanlarını görebilir. Bu enerji alanlarında hangi olumsuz enerjilerin var olduğunu çeşitli ilimlerin bilgisi ile anlaşılmaktadır. Bakım yapan hocalar, bu enerjileri ve etkilerini tespit eder ve daha sonra  yapılması gereken büyü bozma çalışmalarını uygulayarak kişilere kötü enerjilerden kurtararak hayatlarını mutlu geçirmelerine izin vermektedir.

Bakım Yaptırmanın Tehlikesi Var Mı?

Bakım çalışması sırasında enerjiniz üzerinde herhangi bir etki yaratmamaktadır. Bakım yapan hocalar, sahip olduğunuz iradeye ya da enerji alanında hiçbir başka enerji kullanmamaktadırlar. Bu çalışmanın hedefi sadece bir tespit ve gözlem yapmaktır. Doğru uygulandığı sürece de hiçbir zararı yoktur. Tüm büyü çalışmaları uzmanlarına bırakılması gerekir. Bakım çalışması bir büyü olmasa bile çok çeşitli ilimlerin kullanıldığı bir çalışmadır. Dolayısı ile mutlaka profesyonel uzman medyumlar tarafından gerçekleştirilmelidir. Öte yandan sahtekar medyumlarla  çalışılmış ise, çalışmadan istenen verim alınamaz.

Bakım Çalışması İle Nazar Tespit Edilir Mi?

Başka insanlar tarafından yönlendirilen olumsuz enerjiler istemeden de olsa manevi alemlerde yer alan enerji alanınıza yerleşebilir. Nazar oluşumu da bunlardan biridir. Bakım yapan hocalar, enerjilerin yerleştiği bu alan üzerinde okuma yaptığı için nazar olması durumunda burada çıkar. Medyum hocalar tıpkı büyü bozma çalışmalarında yaptıkları gibi bakım sonrasında da üzerinizde bulunan nazardan kurtulmanız için çalışır. Bunu yapabilmek için muska, vefk gibi yöntemlerin kullanılması gerekir. Medyum hoca, gördüğü enerjinin ne olduğunu anladıktan sonra sizin için en uygun yöntemi belirler ve gereken çalışmayı başlatır.

 


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *