Berlin Papaz Büyüsü Yapan Medyumlar

Berlin Papaz Büyüsü Yapan Medyumlar

 

Papaz büyüsü en eski kara büyülerden birisi olarak görülmektedir. Bazı rivayetlere göre dünya üzerinde yapılan en etkili büyü olduğu bilinmektedir. Tek bir yapılma amacı yoktur, birçok farklı durumlar için yapılmaktadır. Tüm büyüler büyü yapılan kişinin iradesini etkilemektedir. Fakat papaz büyüsü büyü yapılan kişinin iradesine tamamen hüküm göstermektedir. Bu nedenle oldukça zor büyülerden biridir. Diğer büyülerden farklı olarak özel bir uzmanlık gerekmektedir. Yıllarını büyü işine harcamış olan bazı medyumlar bile papaz büyüsü yapamazlar. Çünkü papaz büyüsünün kendi kuralları ve yöntemleri vardır.

Papaz büyüsünün en sık kullanıldığı durumlar şunlardır:

  •  Büyü yaptıran kişi sevdiği ama sevgisine karşılık bulamadığı kişiyi kendisine bağlamak amacıyla oldukça tesirli olan papaz büyüsünü kullanabilir. 
  •  Papaz büyüsü, aşk büyüsü olarak da kullanılır. Büyü yapılan kişi büyü yaptırana bir anda âşık olur. Ama bu aşk sıradan bir aşk olmaz. Aşkından ölmek deyimini bu büyü için kullanmak yanlış olmayacaktır. Büyü yapılan kişi, büyü yaptıran kişinin resmen bağımlısı haline gelir ve gözü başkasını görmez. 
  • Ayrıca, ilişkisi onaylanmayan çiftler için yakın çevreleri ya da aileleri soğutma ya da ayırma için papaz büyüsüne başvurabilir. Bu sayede ilişki yaşayan kişiler birbirinden soğuyup tez zamanda ayrılacaklardır.
  • Karmaşık bir papaz büyüsü olarak karşımıza çıkan kişilerin cinsel tercihleri üzerinde etkili bir büyü vardır. Derinliği oldukça yüksek olan bu büyü sayesinde büyü yapılan kişilerin cinsel tercihleri değişmektedir.

Berlin papaz büyüsü yapan medyumları da çok bulunmaktadır. Kişiler papaz büyüsü yaptırmak için Berlin’de yaşıyorsanız medyumlara gidebilirsiniz. Fakat papaz büyüleri her medyum yapmamaktadır. Bu yüzden medyuma gitmeden önce, medyum hakkında bilgiler araştırılıp, bilgi sahibi olmalıdır. Berlin papaz büyüsü yapan medyumlar Süryani dilini bilmeleri gerekmektedir. Kara büyülerden olan papaz büyüsü manevi alem varlıklardan yardım alınarak yapılır. Bu nedenle yapılan ritüellerde ortaya çıkan enerjiler oldukça güçlü olur. Bu yüzden Berlin’de medyuma gitmeden önce araştırmalar yapılmalıdır. 

 

Papaz büyüsünü bozmak da yapmak kadar zordur. Özel bilgiler içermektedir. Her medyum papaz büyüsünü bozamaz. Berlin papaz büyüsü yapan medyumları papaz büyüsünü bozabilmektedir. Büyü etkisi altında olan kişi aslında büyü yaptıran kişinin duygu ve düşünceleri ile hareket etmektedir. Kısaca büyüyü yapan kişi büyü etkisi altında olan kişinin bedenine bürünmüş olarak söylenilmektedir. Büyüyü yapan kişi büyü etkisi altında olan kişinin kimi seveceğine, hangi konuyu konuşacağına hangi işi yapacağına kadar her hareketini kontrol ederek kişinin hakimiyeti altına almaktadır. . Berlin papaz büyüsü yapan medyumları papaz büyüsünü bozabilmektedir. 


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir