Calais Bağlama Büyüsü Yapan Medyumlar

Büyü yapmanın çok sayıda tekniği vardır. Bu teknikler, her daim medyumlar tarafından, büyü yapılacak olan kişinin veya yerin durumuna göre farklılık göstermektedir. Uzman medyumlar, araştırmalar ve bir takım incelemeler sonucunda bu teknikleri belirler. Bağlama büyüsü de en çok başvurulan büyülerden biridir. Bir kişiye uygun olan bağlama büyüsü yöntemi başka bir kişi için geçerli olmayabilir. Bu nedenle her medyumun farklı büyü yöntemleri konusunda da bilgi sahibi olması önemlidir. Calais bağlama büyüsü yapan medyumlarda yine aynı şekilde bu yöntemleri kullanarak hareket etmektedir. 

Zaman içerisinde, insanların bağlama büyüsü gibi büyü çalışmalarına olan ilgisinin çoğalması ile birlikte pek çok farklı yöntem ortaya çıkmıştır. Bu yöntemlerde kimi zaman malzemeler kullanılırken bazı durumlarda herhangi bir malzeme kullanılmadan büyü yapıldığına rastlamak mümkündür. Hangi yöntemin size ait olacağı, medyum tarafından yapılan ön çalışma sonucunda belirlenip size söylenecektir.

Calais bağlama büyüsü yapan medyumlar büyüyü yaparken sıkça başvurdukları yöntemlerden biri düğüm ile yapılan büyüdür. Bu büyüde kişilerin enerjileri sembolik olarak bir halat yardımı ile birbirine bağlanır. Düğüm ile yapılan bağlama büyüsü sadece iki insanı bağlamak için yapılabilir. Kişiyi eve bağlamak için yapılan büyülerde başka bir teknik kullanılması gerekir. Bu büyü yöntemi kullanılarak yapılan bağlama çalışmalarında medyum kişilere ait enerjileri önceden tespit etmek zorundadır. Enerjilerin zayıf noktaları farklı ilimler ile tespit edilerek kişilerin iradelerine bu noktadan tesir edilir. Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra iki kişi birbirine karşı çok yoğun bir çekim hisseder. Bir diğer bağlama büyüsü yöntemi de fotoğraf ile yapılan çalışmadır. Bu işlemde sadece tek bir kişinin başka bir kişiye bağlanması sağlanabilir. Yine aynı şekilde, iki kişinin birbirine karşılıklı olarak bağlanması da bu çalışma ile mümkün olabilmektedir. Fotoğraf ile yapılan bağlama büyüsünde mum da kullanılır. Fotoğraf, mumun altına yerleştirilir. Medyum tütsü ve mum yakarak belirli dualar okur. Bu dualar mum eriyene kadar okunmaya devam eder. Ardından, fotoğraf ve mum uygun şekilde saklanır veya toprağa gömülerek yok edilir.

Büyünün tutma süresi de tam olarak medyumun nefes gücüyle alakalıdır. Tekniği ve bilgisi ne kadar iyi olursa olsun, eşit şartlarda, aynı büyü için çalışan iki Calais bağlama büyüsü yapan medyumlardan, nefes gücü fazla olan kişinin büyüsü daha hızlı tutacaktır. Bu nedenle, çalışacağınız medyumu belirlerken mutlaka iyi bir seçim yapmanız gereklidir.

 


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *