Calais Ünlü Medyumlar

İnsanlar, tam olarak anlamakta güçlük çektikleri doğaüstü alemleri ile alakalı pek çok konuda kafa karışıklığı yaşamaktadır. Medyumlar, uzun yıllar süren eğitimleri ile edindikleri bilgiler ışığında kullandıkları doğaüstü alemlerin asla zarar vermediğini belirtmektedir. İnsanların büyü ile tanışıklığı binlerce yıl öncesine dayanmaktadır. İnsanlığın ilk ortaya çıktığı dönemde ortaya çıkan büyü kavramı, Calais ünlü medyumları da dahil olmak üzere pek çok medyum tarafından öğrenilmiş, bu konuda uzmanlık kazanılması mümkün olmuştur. Yine aynı şekilde, havas ve ledün gibi kadim dönemlerden gelen ilimlerin de kullanılması ile manevi alemlerle olan ilişkimiz her geçen gün çok daha iyi hale gelmiştir.

Bir medyum, büyü yaparken her zaman için belirli enerjilerin gücünden yararlanmaktadır. Bu gücün ne olduğu ve nasıl işleyiş göstereceği medyumların sırlı ilimlerinde gizlidir.Calais ünlü medyumları da dahil olmak üzere pek çok medyum tarafından kullanılan bu gizli ilimler, sıradan insanların erişemeyeceği şekilde, el verme yoluyla aktarılmaktadır. Gerçek medyumlae, bu bilgileri kullanarak neredeyse her konuda başarılı sonuçlar alabilmektedir. Calais ünlü medyumları da dahil olmak üzere tüm gerçek medyumlar yaptıkları büyü çalışmalarında iyi enerjilerden yararlanmaktadır. Bu enerjilerin insanlara zarar verme gibi bir özelliği bulunmamaktadır. Medyumlar, bu enerjiler ile ayırma ve soğutma büyüsü gibi olumsuz büyüler yapıyor olsa bile hiç kimseye zarar vermemektedir.Büyüler sadece kara büyü enerjisi kullanılması halinde zararlı olur. Bu enerjinin kullanımı ise pek çok medyum tarafından yasaklı olarak kabul edilmektedir. 

 Her zaman işinin ehline bırakılan ve bu alanda eğitim almış bir medyumun yapacağı büyü işleminin asla zararı olmayacaktır. Calais ünlü medyumlarda genellikle eğitimlerini almış, bilgili ve tecrübeli medyumlardır. Günümüzde sahtekar medyumda çok bulunmaktadır onlara karşı dikkatli olmakta fayda vardır. Bunun için bir medyuma gitmeden önce araştırma yapmak gerekmektedir.  Geçmişten bugüne Calais ünlü medyumları gibi pek çok medyum tarafından büyüler yapılmaktadır. Medyumlar, bu bilgileri kullanarak sayısız konuda bizlere yardım etmekte ve isteklerimizin gerçekleşmesine yardımcı olmaktadır.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir