Geri Getirme Bağlama Büyüsü Yapan Hoca Yorumları

Geri getirme büyüsü için de geçerli olan bu duruma bir örnek vermek gerekirse, bir yumurtayı düşünebilirsiniz. Yumurtayı aldıktan sonra, onu yere atmadığınız, kırmadığınız veya başka birinin gelip yumurtayı kırmadığı durumlarda sağlam kalacaktır. Geri getirme büyüsünü yaptırarak elde ettiğiniz insana zarar vermediğiniz ve kendinizden uzaklaştırmadığınız sürece, bu büyünün etkisini kaybetmesi söz konusu olamaz. Büyünün etkisini yitirmesini yalnızca siz sağlayabilirsiniz. Büyünün her türünde olduğu Geri Getirme Bağlama Büyüsü Yapan Hoca Yorumlarıu gibi, bu büyüde de zaman kavramı bulunmaz veya büyüye ait bir son kullanım tarihi yoktur. Büyü, dünyevi alemin mantığında düşünülmemelidir.

Geri getirme büyüsü, sizin haricinizde yalnızca bir etmene bağlı olarak bozulabilir. Yine her büyüde olduğu gibi, büyü bozma çalışması yapılması veya güçlü bir medyum hoca aracılığıyla ayırma büyüsü uygulanması durumunda, daha önceden yaptırmış olduğunuz çalışmanın etkisini kaybettiğine şahit olabilirsiniz.

Pek çok medyum hoca, geri getirme büyüsü yaptıran kişilere, büyünün etkisinin korunması ve kötü niyetli insanlar tarafından bozulmaması amacıyla korunma muskası veya vefki önerir. Hocaların önerileri doğrultusunda hareket ederseniz, yuvanızın yıkılmadan ömür boyu devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Geri getirme büyüsünü bozmak için basit bir ayırma büyüsü bile yeterli gelebilir. Elbette hem geri getirme hem de ayırma büyüsünü yapmış olan hocaların nefesi bu konuda büyük rol sahibi. Eğer geri getirme büyüsünü gerçekleştiren hocanın nefesi yetersizse, en basit ayırma büyüsünde bile yapılan büyünün etkisini yitirebilirsiniz. Aynı durum tam aksi için de geçerlidir. Eğer büyü yaptırdığınız hoca kuvvetli bir nefese sahipse, kötü niyetli insanların işi oldukça zorlaşır.

Hangi niyetle olursa olsun büyü yaptırın, her koşulda bozulma durumlarına karşı önlem almanız gerektiğini unutmayın. Geri getirme büyüsü de mutlaka muska veya vefk yolu ile korunmalıdır. Bozulan bir büyünün yeniden yapılması, başta yaptırdığınız sürece göre çok daha zor geçebilir. Hatta bazı durumlarda büyünün etki etmesi için uzun süreli tekrarlanan seanslara bile ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu nedenle, bu tarz bir olayla karşılaşmamak için mutlaka önleminizi baştan almalısınız.

Tecrübeli Medyumları Tercih Etmelisiniz

Uzman medyum seçerken nelere dikkat etmeli sorusuna verilebilecek bir diğer cevap ise tecrübedir. Medyumlar ne kadar bilgili olursa olsun, bu bilgiyi pratikte kullanamadıkları, yeterli tecrübeye sahip olmadıkları sürece büyüden istenen tesirleri alabilmek zor hale gelecektir.

Gerçek medyumlarda tecrübe her zaman için çok yüksek olacağı için yapılan çalışmalardan da daha iyi sonuçlar alınacaktır. Bir büyü yapılırken, kimi zaman medyumun kendi tecrübelerine bağlı olarak gerçekleştirmesi gereken bir işlem, kullanması gereken bir yöntem bulunabilir. Bu gibi durumlarda herhangi bir mağduriyet yaşamamak adına mutlaka tecrübeli isimlerle çalışmak gereklidir.

Medyumları seçerken nelere dikkat etmeli bildiğiniz ve iyi bir araştırma yaptığınız sürece tecrübeli medyumları bulmak konusunda herhangi bir zorluk yaşamanız mümkün olmayacaktır. Gerçek ve tecrübeli medyumlar her zaman kendini belli edecektir.

 


Posted

in

,

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *