Geri Getirme Bağlama Büyüsü Yapan Medyumlar

Genellikle herhangi bir büyünün tercih ediliyor olmasındaki en büyük nedenin, kişilerin kendilerini ya da birbirlerini mutlu etmek olduğu düşünülmektedir. Öyle ki en çok da bu sebeple geri getirme bağlama büyüsü gibi büyüler, en sık tercih edilen büyüler arasında yer alır. Yapılan araştırmalara göre, büyü yaptırmak için başvuran her beş kişiden dördü geri getirmek için bağlama büyüsüne başvurmaktadır. Bu gibi duygusal konular, hassas olduğu gibi ayrıca insanın kendini en çok çaresiz hissedebildiği konular arasında olmaktadır.

 

Bir uzman bu süreci anlayabiliyor olması, manevi enerjiye yön verirken kullanması gereken yöntemi saptaması konusunda önem arz etmektedir. Yani ikili ilişkilerdeki bağ kopukluğu sebebiyle yaşanan çaresizlik hissinin sonuçlarına aşinayız. Bitmek üzere olan ilişkilerde, ayrılmak isteyen eş söz konusu olduğunda, güven problemi yaşanan fakat sorunsuz olarak sürdürülebilen ilişkilerde, bitmiş ilişkilerde ya da henüz başlamamış fakat başlanması istenen ilişkilerde kullanılabilen bağlama büyüsü her anlamda ciddi çeşitlilik gösterebilmektedir. Geri getirme bağlama büyüsü de giden sevgili, eş gibi kişileri geri getirmek ilişkiye devam edebilmek için başvurulmaktadır.Geri getirme büyüsü gitmiş olan bir kişiyi gerçek anlamı ile geri getirmek amaçlı uygulanmaktadır. Bu arayış, uzman desteği gerektiren bir arayış olduğu için de muhakkak geri getirme büyüsü yapan medyumlar aracılığı ile uygulanmalıdır.

 

Geri getirme büyüsü sizden ayrılan bir kişiyi geri getirmek hedefiyle yapılır. Bağlama  kelimesi, uygulamanın yapıldığı kişinin gözünün sizden başka hiç kimseyi görmemesi, hiçbir şekilde başka birine ilgi duymaması, size olan ilgisinin daimi olarak artması, eğer ayrılmayı düşünüyor ise bu düşünceden daimi olarak kurtulması gibi sonuçlar anlamına gelmektedir. Bununla birlikte, geri getirme bağlanma büyüsü, sizden kişiyi geri döndürür ve size bağlanmasını sağlayarak kişi sizden hiç gitmez.

 

Her ne kadar bedensel sağlığımız kritik bir noktaya geldiğinde ya da bedensel sağlığımız konusunda şüphelerimiz olduğunda bir doktora görünüyor isek, her ne kadar psikolojik problemlerimiz söz konusu olduğunda bir psikologa görünüyor isek, parapsikolojik konular söz konusu olduğunda da manevi enerjinin önemi göz ardı edilemeyecek kadar ciddi olarak görülmelidir. Sadece geri getirme bağlama büyüsü konusunda değil, ruhani derecede yaşadığımız tüm problemlerin çözümünde bir uzman  medyuma başvurmak, çoğu zaman çözüme ulaşabilmek anlamına gelmektedir.

 

Geri getirme bağlama  büyüsü araştırılırken bilinmesi gereken önemli hususlardan biri de, aslında tam olarak geri getirme bağlama büyüsü adını almış bir uygulama olmamasıdır. Umut taciri sahtekâr birçok kişi, kendilerine başvuran insanları kandırmak niyeti ile bazı uydurma ritüellerden söz edebilir. Hatta sahtekarlar size ilk olarak büyü hakkında bilgi vermek yerine sizden para istemekteler.  

 

Bilinen en belirgin etkisi, anlam verilemez derecede giden kişinin size dönmesi ve size olan düşkünlüğüdür. Normal standartlarda birine düşkün olduğumuzda çoğu zaman duygularımızı bastırmak ve kendimizi ağırdan göstermek isteriz. Fakat bağlama işlemi yapılan kişi asla bu yönde hareket etmez. Size olan duygularını dolandırarak değil, olduğu gibi ifade eder. 

 

Eğer geri getirme bağlama büyüsü konusunda tercih edilen medyum Süryani dilinde uzmanlaşmış bir medyum ise, muhtemelen tercih edilen uygulama metodu da Süryani büyüsü olacaktır. Çünkü geri getirme bağlama büyüsü olarak tarif edilse de, bu amaca uygun en etkili, en kısa sürede etki gösteren ve etkisini ömür boyu koruyan, en kuvvetli büyünün Süryani işlemi olduğu bilinir.

 

Gerçek bir büyü işlemi ancak ve ancak gerçek bir uzman  medyum tarafından, gerçek metotlar kullanılarak uygulanabilmektedir. Bu anlamda danıştığınız kişinin kim olduğuna dikkat etmek, sonucun daha hayırlı olması yönünde atılabilecek en doğru adım olarak görülmelidir.

 

Bilinen en belirgin etkisi, anlam verilemez derecede giden kişinin size dönmesi ve size olan düşkünlüğüdür. Normal standartlarda birine düşkün olduğumuzda çoğu zaman duygularımızı bastırmak ve kendimizi ağırdan göstermek isteriz. Fakat bağlama işlemi yapılan kişi asla bu yönde hareket etmez. Size olan duygularını dolandırarak değil, olduğu gibi ifade eder. 

 


Posted

in

,

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *