Güncel Medyum Yorumları

2022 yılına ait olan güncel medyum yorumlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Sahtekar medyumlar tarafından dolandırılan binlerce mağdurdan biri olmak istemiyorsanız sizlerde olumlu ve olumsuz medyum yorumları ile web sitemize katkı yapabilirsiniz. Yapacağınız bu katkılar sayesinde insanlar sahtekar medyumların tuzaklarından kurtularak gerçek medyumlar ile çalışma fırsatı yakalayacaklar.

Not : Yorumlar incelendikten sonra maksimum 24 saat içerisinde onaylanmakta ve web sitesinde görünür hale gelmektedir. Aynı İP adresi üzerinden birden fazla yorum yapan kişiler banlanacak ve  siteye erişimi kısıtlanacaktır.

Güvenilir Medyumculuk Nedir?

Günümüzde uzman medyumlar hakkında çok fazla yalan haber çıkmış ve medyumları karalama kampanyaları oluşturulmuş, çirkin ve kötü sözler söylenmiştir. Fakat medyumlar, dünya üzerine gelmiş, özel yetenekli insanlardır. Medyumun tanımını yapmak gerekirse şu şekilde yapılabilir; medyumlar öbür dünya ile ilişki kurabilen, telepatik gücü kuvvetli olan kişilerdir. Doğaüstü varlıklarla ilişkiye geçmeden önce kendilerini genellikle trans haline getirirler. Trans kelimesinin anlamına baktığımızda ise; medyumlar yoğunluğunu vererek, beyin enerjisiyle düşündüğü konuya odaklanarak, karşındaki kişi veya nesnenin gizemli halini anlamaya çalışmasıdır. Medyum; transa geçtiğinde, hissettiği negatif enerjiyi, yok etmek için , mistik güçten aldığı pozitif enerjiyi, kendi enerjisi ilave ederek, karşısındaki kişinin ya da nesnenin negatif enerjisini kontrol altına almak için gerekli bazı çalışmalar yapar. Bu durum karşısında, birçok kez  şiddetli olan enerjiye sıkışarak negatif enerjiye karşı koyamayıp negatif enerjinin kontrolü altına girerler. Böyle bir durumdan kurtulan medyum, beyin yapısında almış olduğu negatif enerji sonucu büyük zararlar olur. Bundan dolayı, kendini kontrol etmesi ve olaylara sağlıklı bir şekilde yaklaşması ve enerjiyi kontrol altına alması çok zor gerçekleşir. Günümüzde kendisine medyumum diyen bir çok insanın negatif enerjiye teslim olan medyumlar olarak bilinmesinde yarar vardır.

 Medyum insanların diğer insanlardan farklı olan özellikleri doğaüstü yeteneklerini tamamen insanların faydası için kullanabilmelidir. Her insan medyum olamaz, bu özellik doğuştan gelen bir şeydir. Ayrıca, bir kişinin medyum olabilmesi için el verme şeklinde bir onay alması gerekmektedir. Falcıları, büyücüleri, üfürükçüleri kesinlikle medyumlar altında incelemek mümkün değildir. Bu kişiler tamamen sahtekar, yalancılardır, hedefleri sadece maddi kaygılardan oluşmaktadır. Kişinin sorunları hakkında konuşmadan, çözüm üretmeyen kişiler ücret karşılığında çalışmaktadır. Fakat, medyumlar sadece kullanmış oldukları malzemelerin bedellerini talep etmektedirler.

Güvenilir Medyum Nasıl Anlaşılır?

Güvenilir bir medyum nasıl anlaşılır sorusu da önemli sorularından bir tanesidir. Büyüler konusunda eğitimlerini profesyonel şekilde tamamlamış ve başarı elde edebilme oranı yüksek olması ile anlaşılmaktadır. Her medyum büyü yapabilir ancak her büyüyü her medyum yapamaz. Bu sebepten dolayı büyü dünyasının en önemli şeyi medyumlardır. Bir medyum eğer iyi bir eğitim almamış ve  bilgi ve tecrübe konusunda yeterli bir deneyime sahip değilse gerçek bir medyum denilmektedir. Ayrıca, bu kişilerin yaptığı büyüye maruz kalan kişiler oldukça tehlikeli bir duruma gelebilir. Alanında gerçek bir uzman olan Medyum David işini titizlikle yaparak gerçek bir medyum olarak insanlara hizmet vermenin büyük bir mutluluğununu yaşamaktadır. 

Güvenilir, dürüst diğer kişilerden farklı olarak dünyaya bazı yeteneklerle gelmektedir, medyumlar özel insanlardır. Medyumların önemli bir doğaüstü yetenekleri mevcuttur. Gerçek medyumlar bu yetenekleri ile beraber kendilerine gelen insanlara yardım etme amacı için kullanmaktadır. Günümüz dünyasında insanların sorunlarına ve dertlerine çözüm bulup sorunlarını çözmek için çalışan gerçek medyumlar; büyü yapma, büyü bozma, gizli ilimler, dini konular, insan psikolojisi, havas, hüddam, vefk ve tılsım hazırlama gibi konularda başarılı bir şekilde eğitimlerini bitirmiş ve tecrübeli ve yetenekli kişilerdir. Ayrıca, büyü hazırlamak ve büyü bozmak konuları oldukça dikkat ve zaman isteyen, bilgi gerektiren ve deneyim isteyen uygulamalardandır. Bu sebepten dolayı  büyü yapmaya ya da büyü bozmaya kalkışan medyumların gizli ilimler, dini konular, insan psikolojisi, havas, hüddam, vefk ve tılsım hazırlama gibi konularda bilgi, deneyim ve yeteneğe sahip olmayan kişiler tarafından yapılırsa birçok olumsuz, istenmeyen sonuçlara sebep  olmaktadır. Bu sebepler ise şu şekilde sıralanabilir; büyü yapmaya çalışan ya da büyü yapılacak olan kişinin önemli derecede zarar görebilmektedir veya büyünün ters tepki göstermesi mümkündür. Ayrıca, büyünün yeterli etkiyi etmemesi ve istenen sonuçların alınmaması da sebeplerden bazılarıdır. Hatta, bazı durumlarda doğaüstü boyuttaki varlıkların büyü yapmaya ya da bozmaya çalışan kişiye musallat olup kişiyi rahatsız etmesi de ortaya çıkan olumsuz durumlardan sadece bazılarıdır. Bütün bu olumsuz durumlarla karşılaşmamak için; hüddam, vefk, tılsım hazırlama, gizli ilimler, dini konular, insan psikolojisi, ve havas gibi konularda yeterli bilgi, yetenek ve deneyime sahip olmayan kişilerin kesinlikle büyü yapmak veya  büyü bozmak için yapılan uygulamalardan uzak durması gerekmektedir.


Posted

in

,

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *