Hollanda Medyumlar

  • Hollanda Medyumlar

Medyum hocalar, manevi dünyanın gizemlerini ve enerjilerini bu aleme aktarırken çok ciddi ilimlerden yararlanmak zorundadır. Bu ilimler, kimi zaman bir hayata sığdırılamayacak kadar detaylı olsa da, uygulamaları yapan hocalar bunlardan işlerine yarayacağı kadarını kesin bir şekilde öğrenirler. Bir medyumun istediği büyüyü yapabilmesi için mutlaka bu konularda hakim olması ve gereken her türlü büyüyü, bu bilgilere sadık kalarak yapması gerekir.Hollanda medyumlar da, özellikle karmaşık büyüler için gereken ilimlere hakim oldukları gibi, hayatları boyunca bu tarz uygulamalarda tecrübe edindikleri için fazlasıyla etkili sonuçlar alabilmektedir.

Bir büyü yapılacağında, mutlaka büyülenecek olan kişinin enerjisi incelenir. Bu inceleme, farklı ve özel ilimler ile yapılır. Bu ilimler, Hollanda medyumlarında olduğu gibi, her medyumda saklı tutulur. Neredeyse her zaman, el verme yöntemi ile aktarılan bu ilimler, sıradan insanlar tarafından hiçbir zaman öğrenilemez. Bu yüzden, büyünün temeli olan bu noktayı bilip, evde kendi kendinize büyü yapabilmeniz imkansızdır.

En temelde bu gizli ilimler kullanılırken, bunun üzerine pek çok farklı pozitif ve gaybi ilim de büyüyü destekler. Örneğin, Hollanda medyumlar gibi, bütün medyum hocalar ebced hesabı başta olmak üzere çok sayıda ilimden yararlanarak, yapılacak olan büyülerin detaylarını belirlerler. Bunlarla birlikte, eğer vefk gibi daha zor ve karmaşık uygulamalar yapılmak isteniyorsa, gerekli olan ilimlerin sayısı da fazlasıyla artacaktır.

Büyünün bu derece yüksek gerekliliklere sahip olması, her medyum hocanın büyü yapamamasına neden olur. Sadece belli ilimlere sahip olan hocalar karmaşık büyüleri yapabileceği için, büyü yaptıracak olan kişinin hocayı iyi seçmesi çok önemlidir. Hollanda medyumlarının çoğunluğu büyüyü fazlasıyla iyi yapabiliyor olsa da, her koşulda iyi bir araştırma elzemdir.

Bir medyum hoca ile karşılaştığını zaman onun iyi olup olmadığını az çok anlayabilirsiniz. Siz de Hollanda’da  yaşıyorsanız çalışacağınız medyum ile yüz yüze görüşme imkanına sahip olabilirsiniz. Ama Hollanda’da  değilseniz ve yine de çalışmalarından yararlanmak istiyorsanız, sadece sesini duyduğunuzda bile size güven verecek Hollanda medyumları vardır. Tüm dileklerinizi medyumlar  vasıtası ile gerçekleştirebilirsiniz.

Medyumluk her zaman farklıdır ve özel koşullar altında değerlendirilir. Bazen anlam verilemeyen konular, manevi alemlerde çok daha farklı anlamlara sahip olabilir. Bunun farkına varmanın ve herhangi bir şekilde kullanmanın tek yolu da Hollanda medyumlarının yaptığı gibi derin araştırmalara girmek, farklı konularda tecrübe edinmek ve tüm bunları çalışmalarda birleştirmekten geçer.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *