İşlem Öncesi Bakım Yapan Medyumlar

İŞLEM ÖNCESİ BAKIM YAPAN MEDYUMLAR 

 

Manevi çalışmalar her ne kadar doğa üstü alemlerle alakalı konular olsa da kimi zaman dünyamızdaki eşyaların veya nesnelerin enerjilerinin de kullanıldığına rastlanmaktadır. Bu tarz durumlar genellikle büyü uygulamalarında karşımıza çıkıyor olsa da bakım yapan medyumlar bile kimi zaman çeşitli malzemelere ihtiyaç duyulabilir.

Uzman medyumların yaptıkları işlerde malzeme kullanmaya ihtiyaç duymasının temel nedeni, yapılacak olan çalışmada kullanılan enerjilerdir. Kullanılacak olan enerjiler, yerine göre kendi enerjisine sahip nesneler ile desteklenebilmektedir. Büyü yapılırken böyle olsa da bakım yapan medyumlar malzemeleri çok daha farklı bir amaçla tercih eder.

İşlem öncesi bakım yapan medyumlar, bu işlemi insanların enerjilerini inceleyerek gerçekleştirir. Herkesin sahip olduğu enerji kendine özeldir. Bu nedenle, incelenmesi ve doğru şekilde tespit edilmesi gerekmektedir. Bakım da tam olarak bunu sağlamak için yapılmaktadır.

Bu işlem yapılırken, enerjinin doğru tanımlanabilmesi için doğa üstü alemlerinde ustalık gerekmektedir. İşlem öncesi bakım yapan medyumlar buna sahip olsa da yerine göre desteğe ihtiyaç duyabilmektedir. Özellikle, kişinin enerjisi kolay tespit edilemeyen bir enerjiyse veya normalden daha zayıfsa malzemelerden destek alındığı görülebilmektedir.

Bakım Yaparken Hangi Malzemeler Kullanılır?

İşlem öncesi bakım yapan medyumlar, kişilere ait enerjileri daha net görebilecekleri malzemeler kullanmaktadır. Bu malzemelerin işlemdeki tek vazifesi kişinin enerjisini taşıyor olmalarıdır. İşlem öncesi bakım yapan medyumlar bu eşyalardan yola çıkarak bakım yapılacak enerjiye gider ve gerekli incelemeyi yapar.

Bakım işleminde istisnai durumlar haricinde herhangi bir nesneye ihtiyaç duyulmamaktadır. Kişilere ait bilgiler, İşlem öncesi bakım yapan medyumlar için çoğu zaman yeterli gelmektedir.

Eşyaya ihtiyaç duyulduğu zaman, bakım yapılacak olan kişinin sürekli kullandığı bir nesne üzerinden yola çıkılabilir. Bu konuya örnek vermek gerekirse, kişinin devamlı taşıdığı bir yüzük veya takı gibi bir nesne enerjisinin tespiti için yeterlidir.

Bu gibi bir nesne bulunamıyorsa kişiye ait saç teli veya tırnak parçası da aynı vazifeyi görecektir. İşlem öncesi bakım yapan medyumlar, bu gibi eşyalar sayesinde kişinin enerjisini çok daha net tanımayabilir. Eğer hiçbir eşya temin edilemiyorsa veya saç teli gibi nesneler bulunamıyorsa, kişinin fotoğrafından da yola çıkıldığı görülebilir. Hangi durumlarda, ne gibi malzemelere ihtiyaç duyulduğunu en doğru şekilde, işlem öncesi bakım yapan medyumlarbelirtecektir.

İşlem öncesi bakım yapan medyumlar, bu çalışmada başarılı sonuç alabilmek ve istediklerini görebilmek için enerjileri mutlaka iyi tanımlamak zorundadır. Bunun için yerine göre malzeme kullanılması da yaygın görülen bir durumdur.

İşlem öncesi bakım yapan medyumlar, ne yöntem tercih ediyor olursa olsun sizin için en etkili sonucun alınması adına gereken her şeyi yapacaktır. İşlem öncesi bakım yapan medyumlar doğru belirlediğiniz ve işinin ehline başvurduğunuz sürece sonuçlar konusunda asla endişe etmenize gerek kalmamaktadır.

 


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir