İzmir Medyum

İzmir Uzman Medyumlar

İzmir uzman  medyumlar, her uzman medyum gibi eğitimli ve nitelikli kişilerdir. Medyumluk mesleği, dünyanın neresinde yapılıyor olursa olsun ortak değerlere sahiptir. Sadece tek bir kültüre ait olmayan bu çalışmalar, kimi zaman aynı dinden olmasa bile aynı mesleği yapan uzman medyumlar tarafından ortak değerler ile uygulanmaktadır. Bu değerlerin en başında, yeteri kadar ilim sahibi olmayan insanların kendilerini uzman medyum olarak gösteren kişilerin kabul edilmemesi gelmektedir.

Bir insanın medyum olmayı istemesi bu işi başarabileceği anlamına gelmemektedir. İzmir uzman medyumlar, doğuştan gelen bir yatkınlık neticesinde bu işi başarılı şekilde yapmaya başlamıştır. Sıradan bir insanda böylesine bir yatkınlık görülemeyeceği ve nefes gücü yetersiz kalacağı için istese bile büyü konusunda bilgi edinemeyecektir. Eğer bu kişiye kapsamlı bir büyü eğitimi verilse bile büyü yapmaya nefes gücü yetmediği için çalışmaları sadece vakit kaybı olacaktır. Uzman medyumluk doğuştan gelen bazı özellikleri de barındırmaktadır.

İzmir uzman medyumlar, tarihin her döneminde olduğu gibi medyumluk için eğitimden geçerek bu işe başlamalıdır. Aldığı eğitim ise pek çok büyü yönteminin öğrenilmesini içerir. Bu büyüler arasında, kadim dönemlerden kalan canbar büyüsü de bulunmaktadır. Canbar büyüsü, kullanılan malzemeleri ve farklı enerjilerle yapılıyor olması itibariyle en karmaşık ve eski büyü çalışmalarından biri olarak kabul edilmektedir.

Canbar Büyüsünde Hangi Malzemeler Vardır?

İzmir uzman medyumlar, canbar büyüsünü, bundan bin yıl önce nasıl yapılıyorsa yine aynı şekilde yapmaya devam etmektedir. Bu büyünün sahip olduğu köklü tarihten gelen yöntemler, uzman medyumların el verme yoluyla koruduğu bilgiler sayesinde bugün de aynı şekilde kullanılmaya devam etmektedir.

Uzman medyumlar, canbar büyüsü yaparken ilk olarak ceylan derisi kullanmaktadır. Büyünün temelini bu deri parçası oluşturmaktadır. Bu derinin kendine özel bir etkisi olması ve uzman medyumlar tarafından yıllar boyunca kullanımında uzmanlaşması sayesinde canbar büyüsünün temel malzemesi haline gelmiştir. İzmir uzman medyumlar da bu malzeme olmadan asla bu büyüyü yapamamaktadır.

Elbette bu malzeme büyü için tek başına yeterli değildir. Bu noktadan itibaren, uzman medyumların özel bilgilerine göre herkes için farklı ilaveler yapılabilir. Tıpkı her insan için farklı bir dua okunduğu gibi, her enerjiye uygun olarak farklı bir malzeme büyüye ilave edilebilmektedir.

İzmir Uzman Medyumlar Canbar Büyüsü Yapar Mı?

İzmir uzman medyumları da bilgi birikimleri doğrultusunda canbar büyüsünü başarılı bir şekilde uygulanabilmektedir. Bu büyü ne kadar zor olursa olsun, eğer uzman medyum yeteri kadar kendini geliştirmesi yeterliyse her zaman için en doğru şekilde yapılacaktır.

Uzman medyumların en karmaşık büyüleri bile yapabilmesi kendi yeteneklerine bağlıdır. İzmir uzman medyumlar arasında da bu tarz büyüleri yapabilecek kişiler olduğu gibi başarısız medyumlar da bulunabilir. Bu nedenle, çalışmaya karar vermeden önce iyi bir araştırma yapmanız çok önemlidir. Eğer uzman olmayan sahtekar bir medyumdan hizmet alırsanız dolandırılma ve ortaya kötü sonuçların çıkması mümkündür. 

Ayrıca, İzmir uzman medyumlar için vefk çalışmaları birkaç adımdan oluşur. Bu adımların her biri mutlaka en ince ayrıntısına kadar, detaylı şekilde gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde vefkten istenen sonuç görünmeyecektir.

Öncelikle, vefk çalışmasının bu çalışmayı kullanacak olan kişinin enerjisi ile uyumlu olması gerekir. Bu nedenle, İzmir uzman medyumlar tarafından herkese özel, ayrı bir vefk yapılmaktadır. Vefkin türü ne olursa olsun başlangıcı bu şekildedir.

Uzman medyumlar, bu çalışmaları yaparken pek çok farklı hesaplama yaparak uygulamaya geçer. Hesaplamalar sırasında hangi mürekkeplerin kullanılacağının bile önemi vardır. Vefkler yazılırken, kullanılan her malzemenin enerjisel bir etkisi bulunmaktadır. Uzman medyumlar, eğitimleri sayesinde bu etkileri bilir ve en doğru şekilde kullanır.

İzmir uzman medyumlar vefk üzerinde çeşitli dualar da kullanmaktadır. Kullanılacak olan duaların neler olacağı sadece çalışmayı yapacak olan uzman medyumlar tarafından tespit edilebilir. Tüm bu sebeplerden dolayı vefk yapmak oldukça karmaşık bir işlemdir. Bu hassas çalışma, mutlaka işini iyi yapan, tecrübeli İzmir uzman medyumlarına emanet edilmelidir.


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir