Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet Açma Büyüsü

Hangi büyü olursa olsun, büyülerin temel amacı manevi alemlerde var olan ve çıplak gözle göremediğimiz enerjileri harekete geçirmek olarak söyleyebiliriz. Bu enerjileri harekete geçirmek için bu dünyaya ait olan çeşitli yöntemler kullanılır. Kısmet açma büyüsü gibi büyüler için de aynı şey geçerli olmaktadır. 

Bir  uzman medyum eğitimi,bilgisi ve tecrübesi sayesinde hangi büyü çalışmasını yapacağını bilir. Bu büyü için kullanılacak olan malzemeler ve yöntemler de medyumun bilgisi dahilinde belirlenecektir. Gerçek bir medyum hoca insanları mağdur etmemek için asla yapamayacağı çalışmayı kabul etmez. 

Kısmet açma büyüsü gibi büyüler yapılırken kullanılan büyü yöntemi çok önemlidir. Doğru şekilde etki etmesi ve insanlara en iyi şekilde yardım edilebilmesi için doğru yöntem belirlenmek zorundadır. Uzman medyumlar bu işi birkaç farklı adımda gerçekleştirir ve insanların sıkıntısız bir şekilde büyüden yararlanmasını sağlar.

Kısmet Açma Büyüsünde Malzemeler Neden Önemlidir?

Malzemelerin önemi sadece kısmet açma büyüsü için değil, tüm diğer büyüler için geçerlidir. Bu tarz çalışmalarda, manevi alemlerde var olan enerjilerin etkilenmesi için tetiklenmesi gerekmektedir. Bu tetikleme işlemi ise uzman medyumun bilgisi dahilinde alacağı karar ile çeşitli malzemelerle yapılabilir.

Biz fark etmesek de dünyadaki her şeyin belli bir enerjisel alanı bulunmaktadır. Bu enerjisel alan elbette doğaüstü alemleri ile bağlantılıdır. Büyü yapılırken bu teknikler kullanılarak çalışma başlatılabilir. Böylece sorun yaşanmadan istenen sonuç elde edilir.

Kısmet açma büyüsü de tıpkı diğer büyüler gibi işinin ehline bırakılmak zorundadır. Eğer işini doğru yapan bir medyumla çalışmazsanız bulacağı malzemeler yetersiz kalacak ve çalışma istenen sonucu vermeyecektir. Bu nedenle, özellikle bu tarz büyülerde dikkatli olmak gereklidir. Öte yandan büyü ters tepki yapabilir ve başınıza birçok olumsuzluklar açabilir.

Kısmet Açma Büyüsü Malzemesiz Yapılır Mı?

Manevi alemlerden bahsederken sonsuz bir güç ve sınırsız bir dünyadan bahsedilir. Bu dünya içerisinde insan aklının yetmeyeceği kadar bilgi bulunur. Fizik kanunlarına tabi olmayan bu alemde her şey mümkündür.

Büyü yapılırken bazı uzman medyumlar malzeme kullanmayı uygun görürken bazıları sadece nefes güçleriyle büyü yapabilir. Kısmet açma büyüsü de yine tüm diğer büyüler gibi her iki şekilde de etkili sonuç verebilmektedir.

Bir uzman medyumun yaptığı çalışmada malzeme kullanıp kullanmayacağı tamamen yapacağı ön enerjisel okumaya göre belirlenir. Eğer uzman medyum malzeme kullanmayı uygun görmüşse büyüyü o şekilde yapar. Ancak, eğer kişinin enerjisi nefes gücü ile yönlendirilmeye uygun ise kısmet açma büyüsü herhangi bir malzeme kullanmadan da yapılabilmektedir.

Büyülerin nasıl yapılacağı sıradan insanlar tarafından asla bilinemez. Bu çalışmalar kadim dönemlerden bu yana her zaman için işinin ehli olan uzman medyumlar tarafından yapılmıştır. Gerçek bir medyum hoca en ince ayrıntıyı bile düşünerek, sizin asla mağdur edilmeyeceğiniz bir kısmet açma büyüsü yapacaktır. Kullandığı yöntemi her zaman doğru belirleyeceği için malzemeli veya malzemesiz olması hiçbir öneme sahip olmayacaktır.

Kısmet açma büyüsü yaptıracağınız zaman mutlaka gitmeden önce gideceğiniz medyumun araştırmasını yapmanız gerekmektedir. Günümüzde kendini medyum olarak gösteren birçok sahtekar medyum vardır. Uzman medyumun eğitimi tecrübesi ve bilgisi kendisini öne çıkaracaktır. Sizden hemen para isteyen sahtekar medyumlardan kendiniz için uzak durmanız gerekmektedir. 


Posted

in

,

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *