Polonya Büyücü Medyumlar

Polonya’da yaşayan Türk vatandaşlarının medyum hoca arayışında destek olmak için yazılan bir yazıdır. Yaşadığı sorunlara alternatif bir çözüm önerisi arayanlar ya da artık hiçbir şey yapamayan ve değişmesini istediği durumlara sahip olan insanlar uzman medyumlara başvurarak dertlerinden kurtulabiliyor. Dünyanın her yerinde yaşayan insanlar benzer sorunlara sahip olduğu için Polonya büyücü medyumlar çalışmalarını yaparken zorlanmıyor. Ayrıca aldıkları eğitimler ve doğuştan var olan yetenekleri sayesinde tüm herkese yardım edebiliyorlar. Yeterli görgü, bilgi ve deneyime sahip olan her Polonya büyücü medyumlar kendisine başvuranların sorunlarını çözmek için işlemler yapabilir.

Polonya büyücü medyumlar  da son zamanlarda birçok insan tarafından aranmaktadır. Polonya büyücü medyumlar kendilerine bahşedilen duru görü yeteneği sayesinde konu ve olay ile ilgili görüntüler görebiliyor. Bu da kendisine başvuran insanların neler yaşadığını ve nasıl süreçlerden geçtiğini görmek için yeterli oluyor. İlk önce sorunun kaynağını bulmak için uğraşan Polonya büyücü medyumlar tarafından  tespit edilen problemi ortadan kaldırmak için vefkler hazırlıyor.

Yapılan vefkler sadece uzman medyumlar tarafından hazırlanabilir. Havas ilmi eğitimlerinden geçen, diğer gizli ilimler konusunda bilgi sahibi olan ve İslam’ı en ince ayrıntısına kadar öğrenen medyum hocalar din adamlarının da üzerinde bilgiye sahiptir. Asla insanların kötülükleri, kendi çıkarları ya da eğlence amaçlı çalışmalar yapmazlar. Bu durum medyum hocaların etik çalışma anlayışına aykırıdır ve vicdanen de rahat etmezler.

İnsanlar genelde büyü yaptırmak için medyum hocalara başvursa da yaptıkları çok kapsamlı çalışmalar vardır. Polonya büyücü medyumlar ruhlar alemine geçiş yaparak, ölmüş insanların ruhları ile konuşabilir. Bu sayede cevaplanmayan ve merak edilen sorular açığa kavuşur. Diğer insanların bunları yapamamasının en büyük nedeni de aracı olarak cinlerin kullanılmasıdır. Normal insanlar böyle bir bağlantı kurmaya çalışırsa ciddi hasarlar alabilir. Bu nedenle herkesin uzak durması, yardım alması gereken yerde medyum hocalara başvurması gerekir.

Büyüler dışında kullanılan çalışmalar arasında vefk, muska ve yıldızname gibi uygulamalar görülmektedir. Tüm bu çalışmalarda da yine tıpkı büyü çalışmalarında olduğu gibi kadim dönemlerden kalma ilimler kullanılmaktadır.  Polonya büyücü medyumların  bu konularda uzmanlaşmaları da büyülerde olduğu gibi vakit gerektiren ve zahmetli bir iştir.

Çalışacağınız Medyumu İyi Araştırmanız Gerekir

 Polonya büyücü medyumlarından da olsa başka bir ülkenin medyumlarında da olsa mutlaka çalışma yapılacak medyumun iyi araştırılması çok önemlidir. Her medyum büyü yapamaz, her medyumun yaptığı büyü çalışması etkili olmaz.

Medyumluk mesleğinin detayları hayatımızı değiştirecek kadar karmaşık bilgiler içerir. Bu bilgileri en iyi şekilde kullanabilmek için mutlaka uzman medyumlar ile çalışılması gerekir. Polonya büyücü medyumlar da dahil olmak üzere tüm medyumlar arasında birçok sahtekarlar bulunduğu için mutlaka araştırmaya gereken özen gösterilmelidir.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *